Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Aiz baltās rozes smaržas

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2017 gada 29. janvāris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

28. janvārī Bebrenes VP vidusskolas Profesionālās nodaļas (tehnikuma) zālē izskanēja muzikāla izrāde visai ģimenei “Aiz baltās rozes smaržas”, kura aizkustināja ikviena skatītāja sirdi. Idejas autore ir Sindija Tuča, režisore-scenogrāfe – Kristīne Klētniece - Sika. Izrāde balstīta uz patiesiem notikumiem. Par zaudējuma sajūtu, par spēju pārdzīvot šīs sāpes un dzīvot tālāk līdz katra ceļam uz debesīm.

Par iespēju redzēt šo emocionāli bagāto izrādi jāpateicas mūziķu apvienībai “Lux sonus”, kas ar savu uzstāšanos jau ne pirmo reizi lutina Bebrenes cilvēkus. Tāpat jāsaka cildinoši vārdi arī lieliskajiem bērniem , izrādes dalībniekiem, no dienas atbalsta centra “Patvērums” , kuri piedalījās šajā izrādē. Atsevišķs paldies izteiksmīgajam muzikālajam pavadījumam.

img img img img
Novērtē ierakstu: