Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Audēju kopas „MARES” attālinātā rokdarbu izstāde

watch Publicēšanas datums: otrdiena, 2020 gada 2. jūnijs
watch Atslēgas vārdi: Izstādes, Mare

Aukstajos ziemas mēnešos ir daudz brīvāka laika, lai pievērstos dažādiem vaļaspriekiem. Arī mēs, rokdarbu kopa „Mares” dalībnieces no vēlā rudens līdz agrajam pavasarim brīvajā laikā sanākam aust. Lielākoties aužam lupatdeķus, bet dažreiz noaužam arī kādu somu, dvieli, grāmatzīmes... Šogad pavasarī bija tāds dīvains laiks, kad nevarējām visas kopā satikties, lai dalītos savās idejās, padomos, bet austuvē strādājām vienatnē. Garlaicīgi bija, bet tas varbūt pamudināja strādāt radošāk, ieaužot savos darbos sev neierastus krāsu toņus, krāsu salikumus, dažreiz arī kādu netradicionālu materiālu. Pabeidzot darba sezonu, piedāvājam apskatīt attālinātu mūsu darbu izstādi.

Ar pozitīvām domām par nākamo darba sezonu rokdarbu kopas „Mares” dalībnieces: Vanda Krastiņa, Gertrūde Savicka, Silvija Rapkauska, Elga Vuškāne, Zaiga Upīte un Ērika Naglinska.

img img img img
Novērtē ierakstu: