Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Ciemojoties Kalupes sociālo pakalpojumu centrā

watch Publicēšanas datums: ceturtdiena, 2019 gada 19. septembris
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Īstenojot Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils-Ilūkstes novadu komitejas projektu „Protam, varam, darām” Bebrenes aktīvās brīvprātīgās no rokdarbu kopas „Māra” un biedrības „Sēlene” drēgnā rudens rītā devās uz Kalupes sociālo pakalpojumu centru „Pīlādzis”, lai tā klientus iepriecinātu ar jaunām un darbīgām idejām. Sociālā centra iedzīvotāji mūs sagaidīja ar sirsnīgiem smaidiem un ziņkārīgiem skatieniem.

Šoreiz gatavojām ābolu desertu - pildījām ābolus ar augļiem, ogām, šokolādi, zaļumiem, kā arī no papīra un dzijas veidojām groziņus saldumiem. Aktīvie un darbīgie centra iedzīvotāji ar entuziasmu un aizrautību izgrieza, bēra, pildīja, pina, līmēja, tamborēja un priecājās par katru paveikto darba posmu un visu padarīto darbu kopā.

Paldies Kalupes sociālo pakalpojumu centra „Pīlādzis ” darbiniekiem par sirsnīgo uzņemšanu un LSK Daugavpils-Ilūkstes novadu komitejas brīvprātīgajiem par ieguldīto laiku un darbu.

LSK Daugavpils- Ilūkstes novadu komitejas izpilddirektore Ērika Naglinska

img img img img
Novērtē ierakstu: