Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Dialoga apļi par uzticēšanos

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2023 gada 29. septembris

2023. gada septembrī un oktobrī Valsts kanceleja sadarbībā ar biedrību “Latvijas Lauku forums” organizē sarunas ar cilvēkiem visā Latvijā par uzticēšanos, izmantojot “Dialoga apļu” metodi.

Sarunās ar iedzīvotājiem ir būtiski veidot izpratni, kā jūtas iedzīvotāji Latvijā, kāpēc valda neuzticēšanās un kā vairot uzticēšanos savā starpā un valsts un sabiedrības attiecībās. Sarunās gūtās atziņas apkopotā formā tiks prezentētas konferencē Saeimā.

Bebrenē Dialoga apļi notika 28. septembrī Bebrenes dzirnavās. Tika izveidotas divas grupas, kurās iedzīvotāji izteica savas domas par uzticēšanos dažādos aspektos – savstarpējā uzticēšanās, uzticēšanās valsts iestādēm vai pašvaldības iestādēm, uzticēšanās politiķiem. Sarunas izvērtās ļoti interesantas. Izteicām savu viedokli un dalījamies ar savu pieredzi dažādās dzīves situācijās, uzklausījām citus.

img img img img
Novērtē ierakstu: