Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Dziesmu virpulis

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2017 gada 30. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

29. aprīlī Bebrenes kultūras namā izskanēja vokālo ansambļu sadraudzības koncerts „Dziesmu virpulī”. Lai gan dabā nekas neliecināja par pavasari, šeit varēja baudīt emocionālu siltumu un priecāties par Ilūkstes novada vokālo ansambļu un ciemiņu skanīgajām balsīm un skaistajiem tērpiem . Kopīgiem spēkiem arī tauriņš, pasākuma simbols , ieguva savas krāsas.

Koncertā piedalījās daudzi ansambļi no Ilūkstes nov. kultūras centra: „Kamene” (vad. Lilija Kuciņa), „Saskaņa” (vad. Maija Žigajeva), „Lillija”(vad. Lilija Kuciņa), Subates kultūras nama vokālais ansamblis „Sonāte” (vad. Gunta Pugžle), Bebrenes KN vokālais ansamblis „Sarma” (vad. Rita Kalvāne), kā arī ciemiņi - no Vārkavas novada – „Dziedi līdzi” un „Savādi gan” (vad. Līga Gžibovska), savukārt Skrudalienas pag. Silenes KN „Līgaviņas” (vad. Rozālija Almakajeva) uzspridzināja skatītājus ar savu atraktīvo uzstāšanos.

img img img img
Novērtē ierakstu: