Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Lieldienu izstāde

watch Publicēšanas datums: otrdiena, 2019 gada 16. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Seniori

Ja jums gadās iet garām Bebrenes pagasta pārvaldes ēkai, ieskrieniet bibliotēkā. Tur no 16.aprīļa atklāta Bebrenes vizuālās mākslas kopas „Varavīksne” radošo darbu Lieldienu izstāde.

Papriecājaties par pavasara krāsu miksli dekoratīvajos darbos un Lieldienu olu gleznojumos uz stikla (Valija B ., Lorija K., Lilija M., Leontīne K., Anita V., Biruta V., Rita Ž., Judīte B., Valentīna M.). Varbūt jūsu garastāvokli uzlabos gan smaidīgie, gan nopietnie Valentīnas zīmētie Lieldienu zaķi ? Uzmanīgi apskatiet Leontīnes no porcelāna masas pagatavotās ziedu kompozīcijas. Tie ir smalki veidoti ziedi no daudzām detaļām un nepieciešama liela pacietība un meistarība, lai tos izveidotu no pašas gatavotā porcelāna. Arī pārējās „Varavīksnes” dalībnieces pēc pieredzes brauciena uz Sventi iemēģināja roku veidošanā gan no sāls mīklas, gan no porcelāna masas. Bet varbūt jūsu uzmanību piesaistīs krāšņās, ar vitrāžas krāsām apgleznotās durvis bibliotēkā – „Varavīksnes” dalībnieču lielākais kopdarbs?

Esam sagaidījuši pavasari – siltu un saulainu. Nevar jau prasīt, bet ļoti ceram uz jūsu saulaino noskaņojumu pēc šīs izstādes apmeklējuma.

Valentīna Malaševska, „Varavīksnes” vadītāja

img img img img
Novērtē ierakstu: