Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Monoizrāde “Saruna ar skatītāju”

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2024 gada 5. maijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

4. maijā Bebrenes kultūras namā notika tikšanās ar aktieri Jēkabu Reini monoizrādē “Saruna ar skatītāju”. Viņa senči nākuši no Subates un pats aktieris uzskata sevi par īstenu sēlieti.

Jēkabs Reinis ļoti interesantā, aizraujošā, ar humoru un dažādiem atgadījumiem no dzīves caurstrāvotā stāstījumā iepazīstināja ar savu dzimtu , vecākiem, kā arī to , kā viņš nonāca līdz aktiera profesijai.

Pašlaik Jēkabs Reinis ir Latvijas Nacionālā teātra ārštata aktieris un šobrīd aktīvi iesaistās dažādos kino projektos. Aktiera karjeras sākumā kādās 15-20 filmās bija masu skatu dalībnieks, bet vēlāk jau dažādās lomās - daudzsēriju filmās “Sarkanais mežs”, “Emīlija. Preses karaliene”, kara drāmā “Dvēseļu putenis”, seriālā “Rīgas vārti”, igauņu filmā “Kalev” un citās gan latviešu, gan kaimiņu zemju filmās.

Protams, nav iespējams atstāstīt visu monoizrādi, bet varam priecāties par aktiera Jēkaba Reiņa sniegumu šajā monoizrādē un teikt paldies par tikšanos ar šo lielisko aktieri un cilvēku.

img img img img
Novērtē ierakstu: