Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

PLIT arī Bebrenē

watch Publicēšanas datums: ceturtdiena, 2018 gada 26. jūlijs

21. jūlijā uz Bebrenes muižas (vidusskolas ) skatuves uzstājās Carnikavas improvizācijas teātra PLIT dalībnieki. PLIT Carnikavā darbojas jau vairākus gadus un tā izrādes vienmēr ir gaidītas un plaši apmeklētas. PLIT jeb „Pasaulē labākais improvizācijas teātris” (vadītājs Juris Kozlovskis) apvieno atraktīvus jauniešus, kuri labprāt pavada laiku, mācoties improvizēt un izklaidēt publiku ar humoristiskām izrādēm. Mēģinājumu laikā tiek attīstītas komunikācijas prasmes, trenēta atmiņa un ātra domāšana.

Bebreniešiem bija iespēja redzēt un izbaudīt , kā un kas notiek improvizācijas teātra izrādes laikā, kā arī līdzdarboties. Apbrīnojama bija PLIT jauniešu spēja improvizēt un iejusties dažādos tēlos.

Tie, kas skatīsies Bebrenes mājas lapā fotoreportāžu, nodomās – kas tā par izrādi , ne kāšņu tērpu, ne dekorāciju ! Tāpēc ir jāapmeklē dažādi pasākumi, lai uzzinātu un iepazītu kaut ko jaunu, neparastu.

img img img img
Novērtē ierakstu: