Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Pozitīvā pēcpusdiena

watch Publicēšanas datums: sestdiena, 2024 gada 20. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

19. aprīlī daudzi Bebrenes un Dvietes pagasta darbīgie iedzīvotāji un pārstāvji no Augšdaugavas novada tūrisma jomas tikās Bebrenes pagasta kultūras namā uz “Pozitīvo pēcpusdienu’’. Visus vienoja viens jautājums – kā attīstīt / pilnveidot tūrisma jomu savā apkārtnē un kā darboties, lai labāk veiktos visiem.

Uzklausījām daudzus pieredzes stāstus - alpaku audzētavas Alpaku Sala saimnieci Inetu Zībārti, serumnīcas “Dzīvie” īpašnieci Agnesi Birzenbergu, “Spēkavotu ķiplociņš” saimnieci Inesi Krasmani. Pārsteidza tūrisma ekosistēmu pētnieks Edgars Ražinskis ar savu interesanto prezentāciju par radošo tūrismu, tā attīstību un veidiem, kā to padarīt ilgspējīgu.

Pasākuma noslēgumā trīs radošās grupas izstrādāja un prezentēja savu projektu kādam pasākumam. Bija interesanti strādāt kopā un meklēt iespējas, kā padarīt savu pasākumu saistošu nākamajiem apmeklētājiem. Ļoti noderīgi bija Edgara ieteikumi un vērtējums, kā arī dalībnieku aplausi par paveikto darbu.


Pasākumu “Pozitīvā pēcpusdiena”organizēja Bebrenes tūrisma informācijas punkts.

img img img img
Novērtē ierakstu: