Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Rosība Bebrenē

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2015 gada 16. marts
watch Atslēgas vārdi: Baznīca, Remonts

Darbošanās un rosība Bebrenē nebija pierimusi arī rudens un ziemas periodā.

 
Pārmaiņas turpinās Bebrenes Romas katoļu baznīcā. Rudenī dievnamam nomainīti logi, kas ir daudz lielāki par vecajiem, jo atjaunoti vēsturiski sākotnējā augstumā. Paldies visiem labas gribas cilvēkiem, kuri ar savu darbu un finansiālo ieguldījumu atbalsta dievnama atjaunošanu.
Darbus turpināt paredzēts vasarā, jo vēl nepieciešams nokrāsot dievnama fasādi, atjaunot altārus un iekštelpu krāsojumu. Lai izdotos pabeigt iecerētos dievnama atjaunošanas darbus, joprojām aicinām ziedot līdzekļus baznīcas atjaunošanai.
 
SIA ‘’Ornaments’’ realizē KF projektu ‘’Katlu mājas ‘’Bebrenes tehnikums’’ siltumenerģijas ražošanas efektivitātes paaugstināšana’’. Projekta realizācijas laikā tiks uzbūvēta katlu māja un uzstādītas jaunas tehnoloģiskās iekārtas. Darbus veic SIA ‘’Kvēle’’.
 
Pie Bebrenes autobusu pieturas centrā uzbūvēta jauna sabiedriskā WC. Lūgums ievērot kārtību!

 

img img img img
Novērtē ierakstu: