Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Senioru svētki – 2023

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2023 gada 1. oktobris

Rudens un dzīves gadu bagātību virpulī aizritēja Bebrenes senioru svētki, kuri kārtējo reizi pierādīja, ka senioru sapņi vēl joprojām tie paši un dzīves mērķi kļūst tikai redzamāki un saprotamāki.

Priecājamies par trīspadsmit jaunajiem pensionāriem, kas papildinājuši mūsu kluba “Sidrabrasa” saimi. Paldies Marijai Bitānei, Mārim Bitānam, Pēterim Kalvānam, Dzintrai Ruļukai un Mārim Stašānam, kas pagodināja mūs ar savu klātbūtni šajā svētku reizē. Esam pateicīgi Bebrenes pagasta pārvaldes darbiniekiem, vietējiem uzņēmējiem Inesei Krasmanei un Mārtiņam Bogušam par atsaucību, rudens veltēm un dāvanām. Sirsnīgs paldies Bebrenes tūrisma pasākumu organizatorei Līgai Pauļukai, kura ļauj senioriem radoši izpausties un izklaidēt tūristus vasaras sezonā. Dzīvespriecīgais Pētera Makovecka koncertšovs palīdzēja atcerēties populāru dziesmu vārdus, kinofilmu fragmentus un balles deju soļus. Savukārt Miķeļdienas ticējumu un dzejas rindu minēšana uztrenēja mūsu atmiņu, bet konkursos vinnēto ābolu skaits ievilka sacensību azartā.

Mīļie seniori! Tas viss ir iespējams tikai tad, ja mēs atsaucamies, darbojamies un iekļaujamies sabiedrībā, rodot iedvesmu saturīgai un aizraujošai atpūtai. Uz saredzēšanos arī turpmāk dažādos saviesīgos pasākumos un interešu grupās, kur dzied un dejo, ada un šuj, auž un tamborē, glezno un veido, ceļo un izklaidē tūristus, min mīklas un spēlē spēles!

Lorija kaminska

img img img img
Novērtē ierakstu: