Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Senioru vasaras saiets Subatē

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2018 gada 13. jūlijs
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Karstā šīs vasaras saule un Subates ezera svaigā dvesma 12.jūlijā sagaidīja Ilūkstes novada seniorus devītajā vasaras saietā. Koncerts noritēja uz imitēta kuģa klāja Subates ostā un katrs kapteinis ziņoja par savas komandas atvesto bagāžu – priekšnesumiem. Arī mēs – Bebrenes seniori no „Sarmas” un „Rudzupuķēm” piedalījāmies šī koncerta norisē ar dziesmām un dejām. Pasākuma laikā senioru vasaras saietu stafetes karogs tika nodots mums – bebreniešiem.

Svētku noskaņu papildināja ansambļa „Forši” deju mūzika, vizināšanās laivā un katamarānā. Dejas mijās ar rotaļām un sarunām pie cienasta galdiem. Bija arī iespēja ieskatīties studijas Ego media filmēšanas procesā V.Kairiša jaunajai spēlfilmai „Pilsēta pie upes” pēc G. Janovska literārā darba motīviem.

Bebrenes senioru kluba „Sidrabrasa” padome

img img img img
Novērtē ierakstu: