Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Tikšanās ar spilgtu personību – Ilonu Balodi - Ūdri

watch Publicēšanas datums: sestdiena, 2023 gada 16. septembris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

Piektdienas pēcpusdienā - tikšanās ar Ilonu Balodi – Ūdri Bebrenes kultūras namā. Vērojot no skata šo trauslo, bet enerģijas pilno sievieti, risinās saruna par literatūru un dzīvi. Kopš kāda laika Ilona ar savu ģimeni – vīru, satiksmes negadījumā smagi cietušo mūziķi Rolandu Ūdri, un dēliņu Bārtu ir kļuvusi arī par Bebrenes daliņu.

Viņa ir ne tikai aktrise, rakstniece un mūziķe, bet arī enerģiska,harizmātiska sieviete, kas dalījās savā pieredzē par ceļošanu, stāstīja par savu savu ikdienu, par rūpēm par ģimeni un iespaidīgo dzīvnieku saimi, par grāmatu rakstīšanas prieku un relaksāciju , mācoties sarežģīto ķīniešu valodu. Var ilgi klausīties Ilonas izpildījumā brīnišķīgas dziesmas ar dēla Bārta iestarpinājumiem, jo viņas dzīve ir saistīta arī ar mūziku.

img img img img
Novērtē ierakstu: