Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Uzstājas VIJOLĪTES

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2018 gada 5. augusts
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Video

Mūziķes Karlīnas Īvānes studijas “Vijolītes”audzēkņi un draugi 5. augusta rītā muzicēja Bebrenes Romas katoļu baznīcā.Viņi šeit viesojas jau otro reizi, pateicoties izcilākajai akustikai, kādu līdz šim koncertējot piedzīvojuši. Muzicējot viņiem un studijas vadītājai Karlīnai, klausītājiem bija iespēja baudīt izcilu muzikālu sniegumu un tiešām piedalīties muzikālā ceļojumā apkārt pasaulei caur dažādiem skaņdarbiem.

Savukārt dienu iepriekš Bebrenes muižā “Vijolītes” audzēkņi iesaistījās Burharda Valdisa lugas “Pazudušā dēla atgriešanās” izrādīšanā. Koncertā skanēja 1527. gadā Rīgā sacerētās, pilsoņu un skolēnu uzvestās Burharda Valdisa lugas teksti Daiņa Īvāna izpildījumā, kā arī tiem atbilstoši - seni un jauni, nopietni un mazāk nopietni skaņdarbi.

img img img img
Novērtē ierakstu: