Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Zaļumballe „Gulbjos”

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2017 gada 28. maijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Gulbji, Seniori

27. maijā Bebrenes pagasta „Gulbjos” notika senioru kopas „Sidrabrasa” rīkotā pēcpusdiena „Zaļumballes – zīda šalles”. Afiša par to vēstīja divas nedēļas. Kad aicinājām personīgi apmeklēt šo pasākumu, atbildes bija ļoti interesantas – man jāravē dārzs, es nezinu ko tai groziņā ielikt, ko teiks cilvēki, ja es tur aiziešu, tur jau iet tikai tie kam nav ko darīt utt. Manuprāt uz pasākumu cilvēki dodas, lai satiktos un iepazītu citus pagasta cilvēkus, labi pavadītu laiku un galu galā izpurinātu kodes no sava apģērba.

Lai gan senioru, kas uzdrošinājās ierasties uz zaļumballi, nebija daudz, pēcpusdiena pagāja labā noskaņojumā ar nostāstiem par interesantākajiem atgadījumiem savā dzīvē, atrakcijām , dejošanu. Varēja apmeklēt senioru kopu kopējo izstādi klētī vai skatīties video par notikušiem pasākumiem.

img img img img
Novērtē ierakstu: