Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Mail Space Facebook Instagram RSS

Rokdarbu izstāde

Bebrenes pagasta telpās skatāma Bebrenes rokdarbnieču darbu izstāde. Šīs ziemas veikumu rāda rokdarbu kopas „Māra” un „Mare”. Tā ir krāsu pasaule, kas skatītājiem liek pamosties no ziemas miega. Rokdarbu kopai „Māra” tā ir trešā izstāde. Šī gada tēma – „Novada brunču raksti zeķēs”. Visražīgākā adītāja ir Ināra Diņģele, kas izpētījusi dažādu novadu brunču rakstus un ieadījusi tos septiņpadsmit pāros zeķu. Izstādē var redzēt arī...

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: trešdiena, 2012 gada 18. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Izstādes

Floristikas darbu izstāde

No 27. marta Bebrenes kultūras namā atklāta floristikas pulciņa dalībnieku darbu izstāde. Skatāmi Leontīnes Komules, Teklas Saušas, Anitas Rimeicānes, Ināras Lapas, Iritas Lapas un Ērikas Naglinskas darbi. Izstādi varēs apskatīt līdz 5.aprīlim.

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: trešdiena, 2012 gada 28. marts
watch Atslēgas vārdi: Izstādes

Izstāde „Vecmāmiņas cimda stāsts”

Sestdien, 25. februārī Bebrenes kultūras namā tika atklāta rokdarbu izstāde „Vecmāmiņas cimda stāsts”. Izstādes goda vietā bija cimdu adījumi, taču apmeklētāji varēja iepazīties arī ar citiem rokdarbiem - tamborējumiem un izšūtām sedziņām. Izstādē ar saviem darbiem piedalījās 18 rokdarbnieces no Bebrenes, Dvietes un Subates. Izstādi var apskatīt līdz 3. martam katru darbdienu no 9.00 līdz 15.00.   Fotogrāfijas – Mārīte Zvaigzne.

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2012 gada 27. februāris
watch Atslēgas vārdi: Izstādes