26. un 27. maijā Augšdaugavas novada izglītības iestādēs viesojās NATO sabiedroto bruņoto spēku vienības.
27. maijā Bebrenes stadionā nolaidās divi helikopteri ar karavīriem. Tikšanās laikā Bebrenes vidusskolas audzēkņiem un pieaugušajiem bija iespēja satikt un aprunāties ar NATO karavīriem un Zemessardzes 34. kājnieku bataljona pārstāvjiem, apskatīt militāros helikopterus, piemērīt ekipējumu, kā arī uzzināt par valsts drošību un sabiedroto klātbūtni Latvijā.